Hakkımızda

Bursa'da ve ilçelerinde her marka Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Fırın, Set Üstü Ocak, Ankastre gibi ürünlerinizin beyaz eşya servis, tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti verirken 25 YILLIK tecrübemizle daima en kaliteli hizmeti garantili olarak sunuyoruz.

Bursa Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Gemlik, Orhangazi, Yenişehir, Büyükorhan ilçelerinde ayrı araçlar ve ekiplerle hizmet veriyoruz.

TEKNİK SERVİS PERSONELİMİZ üretici firmaların gerçekleştirdikleri eğitim programlarına sürekli olarak katılmakta ve gelişen ürünler, cihazlar ve ekipmanları hakkında bilgi sahibi olurken, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin sürekli olarak bizi tercih etmesinden ziyade Bursa'da Kaliteli, Güvenilir ve Garantili Beyaz Eşya Tamir, Bakım, Onarım hizmeti sunan diğer kişi ve kişilere firmamızı tavsiye etmesi bizim için çok önemlidir.

İletişim Bilgileri

  • Telefon Numarası:0(542) 445 3445
  • Faks Numarası:0(542) 445 3445
  • GSM:0(542) 445 3445
  • E-Posta Adresi:bilgi@smteknik.com
Bu mağazada 1 ilan mevcut.
  İlan Başlığı Fiyat İl / İlçe
Bursa Beyaz Eşya Servisi – 0542 445 3 445 0,00 TL Bursa / Osmangazi