İlan Verme Sitesi Yayında!

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1
  • İLAN TARİHİ6 Ekim 2019

İlan Açıklaması

Konumu

Türkiye’nin En Büyük İlan Siteleri arasında yer alan İlan Verme Sitesi uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle birlikte olmaya ve hizmet sunmaya devam ediyor. Yaklaşık olarak 10 yıl önce başlayan yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan TÜM kullanıcılarımıza ayrı ayrı TEŞEKKÜR ediyoruz. Artan internet kullanımı ile yaygınlaşan ilan platformları arasında gerek ismi gerekse ÜCRETSİZ olması sebebi ile öne çıkan İlan Verme Sitesi en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için gerekli çalışmaları aralıksız sürdürmektedir.

Daha önceleri kullanmış olduğumuz yazılımlarımız da gerek kullanıcı gerekse yönetimsel olarak bazı aksaklıklarla karşılaştık, bu sebeple yazılımımızı değiştirmek zorunda kaldık. Daha önceki yazılımımız da gerçekleştirilen üyelikler ve eklenen ilanlar konusundaki geri yükleme çalışmalarımız devam etmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve sabrınız için TEŞEKKÜR ederiz.

Açıldığını gün itibariyle Ücretsiz olarak hizmet veren ve bir süre daha bu şekilde devam etmeyi planladığımız sitemizde, Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş & İşçi, İş Makineleri, Hayvanlar Alemi ve Hizmet kategorilerinde Ücretsiz olarak ilan oluşturabileceğiniz İlan Verme Sitesi, oluşturmuş olduğunuz ilanlarınızın uzmanlarımız tarafından gerekli kontrolleri gerçekleştirilmesinin ardından ilanlarınızın yayınlanmasında herhangi bir sakınca yok ise, en kısa sürede yayına alacaktır.