İ M C TURİZM

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO939
  • İLAN TARİHİ31 Aralık 2019

İlan Açıklaması

Konumu

FİRMAMIZIN GÜVENLİ HİZMETİ SAYESİNDE TÜM SÜRECİ NASIL İŞLEYECEGİMİZİN PLANLAMASINI YAPTIKTAN SONRA EKİBİMİZİN ONAYINA SUNUYOR ZAMAN AKIŞI İŞ PLANI HAKKINDA SİZLERİ TÜM AYRINTILARIYLA HABERDAR EDİYORUZ. TEKNOLOJI LOJİSTİK AGIMIZLA BİRLESEREK SİZLERE GÜVENLİ TAŞIMACILIGI SUNMAKTAN HER ZAMAN BÜYÜK GURUR DUYMAKTAYIZ SİZLERDE BU TAŞIMA İŞLEMLERİNİZLE ALAKALI GÜVENİLİR VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ENÜST SAYFADA TUTMAYI PRENSİP OLARAK BELİRLEMİŞ OLURSUNUZ.

TRANSFER TAŞIMA İŞLEMLERİNİZİN ZAMANINDA TAMAMLANMASI İÇİN BİZLERİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ SİZİN İÇİN SUNDUGUMUZ TAŞIMA HİZMETLERİ İLE İŞİNİZE BÜYÜK BİR KOLAYLIK SAGLAYABİLİRSİNİZ SERBEST BÖLGE TAŞIMACILIGI HİZMETİNİ HEM HIZLI HEM GÜVENLİ HEMDE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SUNMAKTAYIZ.

KARA TAŞIMACILIGI ALANINDA ÖNDE GELEN KURULUSLARINDAN BİRİ OLAN FİRMAMIZIN SİZLERİNDE SERBEST BÖLGELERDEN ALINACAK YADASERBEST BÖLGELERE TESLIM EDİLECEK MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ GÜVENLE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ.

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÖZEL OLARAK ÇALIŞIP PLANLARIMIZ SAYESİNDE İŞİNİZİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYABİLİR PROFESYONEL HİZMETİN KOLAYLIGINDAN İŞİNİZİN HER ADIMINDA FAYDALANABİLİRSİNİZ.

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI HİZMETİMİZİN TAMAMINDA MÜŞTERİ BAZLI TALEBE GÖRE ÇALIŞMALAR SUNMAKTAYIZ.

SAHADA DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ KENDİ ARACI İLE AKTİF ÇALIŞACAK BAY – BAYAN EKİP ARKADAŞLARI ARANIYOR

BİNEK STEJIN HACKBACK TRANSPORTER VİTO VİANO’LARA K.M BAŞI 3 50 TL

ŞEHİR İÇİ GÜNLÜK 400 KM GARANTİ

ŞEHİR DIŞI GİDİLECEK BÖLGEYE GÖRE K.M DEGİŞMEKTEDİR

İŞİMİZİ HAFTA İÇİ HAFTA SONU DEGİŞİK SAATLERDE EK İŞ OLARAK DEGERLENDİREBİLİRSİNİZ

GÜN İÇERİSİNDE BEŞ DEGİŞİK VARDIYALI SİSTEMDE ÇALIŞMAKTAYIZ

GECE GÜNDÜZ KADROMUZDA SİZLERİ GÖRMEK İSTİYORUZ

AYRINTILI BİLGİ ALMAK VE İŞ AKIŞIMIZLA İLGİLİ TÜM BİLGİLERİ EDİNEBİLMEK İÇİN BİZLERLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ SİZLERDEN İSTEGİMİZ İŞİMİZİ GÖRMEDEN TELEFONDA DİGER SEKTÖRLERLE KIYASLAMAYINIZ

İŞİMİZ RESMİ KURULUŞTUR

HER MODEL VE MARKA ARAÇLARINIZLA ÇALIŞMA OLANAĞINIZ BULUNMAKTADIR.