Güçbir Jeneratör 10000S Dizel Portatif Jeneratör

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO11363
  • İLAN TARİHİ21 Eylül 2023

İlan Açıklaması

Konumu

Zonguldak’ta bulunan 45.000m2′ lik fabrikamızda yılda 5000 üretim yapıyor, hem TÜRKİYE hem de 100’den fazla ülkeye satışını gerçekleştiriyoruz. GÜÇBİR JENERATÖR ailesinde sizlerin de bulunmanız bizlere güç veriyor..

EN YÜKSEK DİZEL PORTATİF JENERATÖRLER, STOKTAN HEMEN TESLİM

Güçbir Jeneratör, zengin jeneratör çeşitliliği ile ihtiyacınıza uygun en doğru jeneratörü almanız konusunda sizlere seçenekler sunmaktadır.

Güçbir Jeneratör ‘de portatif dizel jeneratörler 7 kVA – 16 kVA güç aralığında değişmektedir ;

7 kVA

8 kVA

10 kVA

16 kVA

Servis ve Montaj: Türkiye’nin her yerinde montaj ve servis imkânı. Her ilde yerleşik yetkili servis. Tüm büyük illerde 7×24 servis imkanı

Nakliye : Türkiye’nin her bölgesine teslimat

Garanti : Tüm ürünlerimiz T.C. Sanayi Bakanlığı onaylı 2 yıl veya 1000 (bin) çalışma saati garantimiz kapsamındadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz 10 (on) yıl yedek parça temin garantisine sahiptir.

Kalite Standartı : TSE Belgesi, Jeneratör Türk Standartları Enstitüsü onaylı TSE TS ISO 8528 standartını karşılar ve kalite güvence sistemi sertifikalıdır. Ayrıca TSE HYB, ISO 9001:2000, EN ISO 14001, OHSAS 18001, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Yeterlilik ve CE Sertifikasına sahiptir. Maranello markalı Alternatörler de jeneratörden bağımsız olarak tek başına TSE Kalite sertifikasına sahiptir. Güçbir Jeneratörler Yerli Malı Belgelidir.

Jeneratörde doğru tercih

Bol yedek parça ve Tüm Türkiye’de yaygın bayii ve servis ağı

Satış Temsilcilerimize cep telefonlarından ve Whatsapp üzerinden 7×24 ulaşabilirsiniz.

Web sitemizden ürünlerimizin kataloglarına, teknik dosyalarına, kalite sertifikalarımıza, broşürlerine ulaşabilirsiniz.www.gucbirjenerator.com

Ürünlerimizin fiyatlarını size en yakın müşteri temsilcimize yukarıdaki telefonlardan ulaşarak sorabilirsiniz.

SAĞLICAKLA KALIN..