Bursa Beyaz Eşya Servisi – 0542 445 3 445

İlan Açıklaması

Konumu

Bursa Beyaz Eşya Servisi firmaları içerisinde en kaliteli hizmeti garantili olarak alabileceğiniz SM Teknik, Bursa’da ve ilçelerinde beyaz eşya tamir, bakım, onarım hizmeti sunmaktadır.

Bursa ilinde ve Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçelerinde beyaz eşya tamir, bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişimi konularında hizmet vermekteyiz. Her marka ve modeldeki, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Kurutma Makinesi, Buzdolabı, Set Üstü Ocak, Ankastre, Fırın, Kombi, Klima, Derin Dondurucu ve elektrikli ev aletlerinin arızalarını Garantili olarak gideren Bursa Beyaz Eşya Servisi firmamız işlemleri gerçekleştiren personelinin sürekli olarak eğitim programlarına katılmalarını sağlamaktadır.

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisleri araştırmasında öne çıkan ve sektördeki tecrübesinin yanı sıra kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile adından söz ettiren SM Teknik tüm cihazlarının Arıza Tespiti, Tamir, Bakım, Onarım, Yedek Parça Değişimi gibi işlemlerini profesyonel Teknik Servis Uzmanı personeli tarafından gerçekleştirmektedir. Cihazlarınızdaki sorunlara kalıcı çözümler üreten ve işlemlerin çeşidine göre belirli sürelerde garantili olarak yapan Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak sektördeki Güvenilir Teknik Servis ünvanımıza layık olmak adına elimizden gelenin en iyisini yapıyor, daha iyi hizmeti için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Arızalı ve sorunlu beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini yapan ve bu konuda deneyimi edinmiş personeli ile hizmet sunan Bursa Beyaz Eşya Tamiricisi firmamız cihazlarınızın tamir işlemleri öncesinde yaptığı Arıza Tespiti sonrasından zaman ve maliyet konusunda size detaylı olarak bilgi vermektedir. İlgili personelimiz tarafından size aktarılan bilgiler sonrasında cihazınızın işlemlerinin firmamız tarafından yapılmasına karar verdiğinizde personelimiz Arıza Kayıt Formu hazırlayarak cihazınızı Teknik Servis bölümümüze ulaştırır.

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi

Teknik Servis bölümümüze ulaşan cihazlarınız işletmemize ulaşma sırasına göre en hızlı şekilde işlemleri yapılmak üzere Servis Uzmanı personelimiz tarafından kontrol edilmeye ve işlemler yapılmaya başlanır. Arızası giderilen ya da Yedek Parça Değişimi yapılan cihazının işlemler sonrasında gerekli testlere tabi tutularak sevkiyat birimimize ulaştırılır. Cihazlarınız için firmamızla anlaştığınız taktirde personelimiz cihazlarınızın seri numaralarının ve arıza bilgilerinin yer aldığı Servis Formu belgesini doldurarak bir nüshasını sizi bırakarak cihazınızı teslim alır. Servis Formu cihazlarınızın Teknik Servis bölümümüzde bulunan diğer cihazlarla karışmaması ve yapılacak işlemlerin bilinmesi için uygulanan bir yöntemdir.