BurHOST İnternet Hizmetleri

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO119
  • İLAN TARİHİ20 Ağustos 2020

İlan Açıklaması

Konumu

Bursa’da Domain Name Tescil, Alan Adı Kayıt, SSL Sertifikası, Web Hosting, Radyo Hosting, Reseller, Sunucu Kiralama, Web Tasarım, Yazılım, Mobil Uygulama, E-ticaret Sitesi, Sosyal Medya Reklamcılığı, Google SEO, Toplu SMS hizmeti sunuyoruz. BurHOST İnternet Hizmetleri 2009 yılında internet hizmetleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bursa‘da faaliyet gösteren BurHOST, konusunda uzman, tecrübeli ve deneyimli ekibiyle daima en iyi hizmeti sunmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bursa ilinde internet hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar içersinde daima ilk tercih edilen BurHOST, kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Domain (Alan Adı) Tescil Kayıt

Domain yani Alan Adı sektöründe öncü ve tecrübeli firmalardan olan BurHOST, web sitelerinin öncelikli ihtiyacı olan Domain Tescil işlemlerini uzman personeli eşliğinde gerçekleştiren güvenilir firmaların başında gelmektedir. Domain Tescil işlemlerinde ilk tercih edilen, bir çok bireysel ve kurumsal müşterisine uzun yıllardır Domain Tescil hizmeti sunan firmamız, bilgi güvenliği konusunda gereken tüm önlemleri almaktadır. Kayıt ettiğiniz Domain ve Alan Adı isimleriniz için vermiş olduğunuz tüm bilgileri özel güvenlik yazılımları ile koruyan ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyen firmamız, .com, .net, .org, .info, .biz, .com.tr, .tv ve bir çok domain uzantısının kayıt işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır.

Günümüz şartlarında internetin gelişmesi ve kullanım oranının artmasıyla birlikte internet hizmeti veren firmaların sayısında büyük artış görülmektedir. Web siteleri, haber siteleri, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sosyal ağlar, mobil uygulamalar gibi internette en fazla kullanıcıya sahip olan platformaların ziyaretçilerine cevap verebilmesi için kolay kullanımlı arayüz, hızlı açılan sayfa, resim, döküman vb. materyallerin anlık olarak kullanıcıya ulaştırılması için büyük çaba gösterilmektedir.

Hosting

İnternet sitesi, oyun, mobil uygulama, e-ticaret sitesi, kişisel blog ve internet üzerinde yayında olan tüm web sitelerinin içeriklerinin bulunduğu hosting hizmetini günümüz teknolojisi Hosting Sunucusu ve yazılımlar ile sağlayarak Web Sitesi Barındırma ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten BurHOST, sektörde en uygun fiyatları sunarak oluşan rekabete ortak olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile Web Hosting, Linux Hosting, Windows Hosting, Reseller Hosting, E-mail Hosting, WordPress Hosting, Radyo Hosting, E-ticaret Hosting, SEO Hosting ve IRC Hosting ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz firmamız, bu konuda tecrübeli ve deneyimli teknik destek personeli ile size kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hosting Paketleri

Hosting Paketleri sektörde Hosting hizmeti veren firmalar tarafından çeşitli özelliklerle hazırlanan ürünlerden oluşmaktadır. Dünya’da (ISS) İnternet Servis Sağlayıcı olarak bilinen ve oldukça büyük bir pazar payına sahip olan Hosting Şirketleri tarafından web sitelerinin ihtiyaçlarına, e-mail trafiği- ziyaretçi sayısı, ürün sayısı ve diğer detaylar ele alınarak özel olarak hazırlanan Hosting Paketleri projelerinizin en önemli etkenidir. Web sitesi ya da içeriklerinizin barındırıldığı hosting paketleri hızlı ve daima erişilebilir olmalıdır. Hosting hizmetinin kalitesi web sitelerinizin arama motorlarındaki puanını arttıran en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Hosting hizmetinde en önemli detay verilerin hızlı okunması ve ziyaretçilere kısa sürede cevap verebilmesidir. Bunun yanı sıra Google, Yandex, Bing ve benzeri arama motorları belirli aralıklarla yapmış oldukları algoritma güncellemeleri ile web sitelerinin düzenli ve kolay anlaşılabilir olması konusunda sürekli güncellenmesini belirtmektedir. Web sitesi ya da diğer projelerinizde ihtiyacınız olan Hosting Paketleri hususunda güvenebileceğiniz ve işinin ehli bir Hosting firmasından hizmet almak istiyorsanız, sektörde kendini kanıtlamış ve binlerce müşterisine sorunsuz hizmet sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Artan internet kullanımı ve ziyaretçi sayısı web sitelerinin alt yapılarında ve çalışmış oldukları hosting, sunucu gibi gereksinimlerde iyileştirme yapılması ihtiyacı doğurmaktadır. Web siteniz varsa ve hizmet almış olduğunuz firmayla problem yaşıyorsanız BurHOST İnternet Hizmetleri, Bursa’da Domain Tescil, SSL Sertifikası, Web Hosting, Reseller Hosting, WordPress Hosting, Windows .NET/ASP Bayi Hosting, Radyo Hosting, Sunucu Kiralama, SEO Hizmeti, Toplu SMS çözümlerinizde size yardımcı olacaktır. 10 yıldan fazla sektör tecrübesi ve deneyimli personeliyle hızlı ve kesintisiz hizmet alabileceğiniz BurHOST, web siteleriniz ve mobil uygulamalarınız için ihtiyacınız olan konularda daima iletişim kurup teknik destek hizmeti alabileceğiniz firmadır. Sektörün tecrübeli firmaları arasında yer alan BurHOST, sunmuş olduğu hizmetlerin alt yapısında Türkiye ve Dünya’da kullanılan sistemleri kullanmakla birlikte sektörde kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarıyla işbirliği yapmaktadır.

Hayatımızın olmaz ise olmazları arasına giren ve her geçen gün bağımlılık derecesinde ilerleyen internet kullanımı, mobil cihazların cep telefonu, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar gibi elektronik araçların gelişmesiyle birlikte internet kullanımını arttırmaktadır. Artan internet kullanımı web sitelerinin, alışveriş sitelerinin, mobil uygulamaların alt yapılarında geliştirmeler yapılması gereksimini ortaya çıkarmaktadır. Bu gereksinimler İnternet Hizmeti sunan firmaların da kendilerini ve hizmetlerini geliştirmelerine sebep olmaktadır. İnternet Hizmeti sunan firmalar bir yandan hizmet kalitesini arttırma gayretindeyken bir yandan da sunmuş oldukları hizmet fiyatlarında güncellemeler yaparak rakipleriyle kıyasıya bir rekabet yaşmaktadır. Türkiye‘de geçtiğimiz yıllara kıyasla Domain Tescil, SSL Sertifikası, Hosting, Kiralık Sunucu, Barındırma, Yer Sağlayıcı, Web Tasarım, Google SEO, Mobil Uygulama, Toplu SMS ve benzeri konularında daha fazla firma hizmet vermektedir. Daha önceki yıllarda özellikle Hosting ve Sunucu Kiralama konularında Yurt Dışından daha düşük fiyatlara hizmet satın alırken, Türkiye‘deki firmaların yapmış oldukları yatırımlar sayesinde bu fiyatlar ülkemizde de oldukça aşağıya düşmüştür.

Ülkemizde internet hizmetleri konusunda kaliteli hizmet sunan firmalar arasında yer alan BurHOST, ihtiyacınız olan hizmetleri en uygun fiyata profesyonel olarak sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda bilgi sahibi olmadığınız konularda da Destek Sistemi üzerinden 7/24 yardım alabileceğiniz firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.