BurHOST İnternet Hizmetleri

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO119
  • İLAN TARİHİ20 Ağustos 2020

İlan Açıklaması

Konumu

Bursa’da Domain Name Tescil, Alan Adı Kayıt, SSL Sertifikası, Web Hosting, Radyo Hosting, Reseller, Sunucu Kiralama, Web Tasarım, Yazılım, Mobil Uygulama, E-ticaret Sitesi, Sosyal Medya Reklamcılığı, Google SEO, Toplu SMS hizmeti sunuyoruz. BurHOST İnternet Hizmetleri 2009 yılında internet hizmetleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bursa‘da faaliyet gösteren BurHOST, konusunda uzman, tecrübeli ve deneyimli ekibiyle daima en iyi hizmeti sunmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bursa ilinde internet hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar içersinde daima ilk tercih edilen BurHOST, kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüz şartlarında internetin gelişmesi ve kullanım oranının artmasıyla birlikte internet hizmeti veren firmaların sayısında büyük artış görülmektedir. Web siteleri, haber siteleri, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sosyal ağlar, mobil uygulamalar gibi internette en fazla kullanıcıya sahip olan platformaların ziyaretçilerine cevap verebilmesi için kolay kullanımlı arayüz, hızlı açılan sayfa, resim, döküman vb. materyallerin anlık olarak kullanıcıya ulaştırılması için büyük çaba gösterilmektedir.

Artan internet kullanımı ve ziyaretçi sayısı web sitelerinin alt yapılarında ve çalışmış oldukları hosting, sunucu gibi gereksinimlerde iyileştirme yapılması ihtiyacı doğurmaktadır. Web siteniz varsa ve hizmet almış olduğunuz firmayla problem yaşıyorsanız BurHOST İnternet Hizmetleri, Bursa’da Domain Tescil, SSL Sertifikası, Web Hosting, Reseller Hosting, WordPress Hosting, Windows .NET/ASP Bayi Hosting, Radyo Hosting, Sunucu Kiralama, SEO Hizmeti, Toplu SMS çözümlerinizde size yardımcı olacaktır. 10 yıldan fazla sektör tecrübesi ve deneyimli personeliyle hızlı ve kesintisiz hizmet alabileceğiniz BurHOST, web siteleriniz ve mobil uygulamalarınız için ihtiyacınız olan konularda daima iletişim kurup teknik destek hizmeti alabileceğiniz firmadır. Sektörün tecrübeli firmaları arasında yer alan BurHOST, sunmuş olduğu hizmetlerin alt yapısında Türkiye ve Dünya’da kullanılan sistemleri kullanmakla birlikte sektörde kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarıyla işbirliği yapmaktadır.

Hayatımızın olmaz ise olmazları arasına giren ve her geçen gün bağımlılık derecesinde ilerleyen internet kullanımı, mobil cihazların cep telefonu, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar gibi elektronik araçların gelişmesiyle birlikte internet kullanımını arttırmaktadır. Artan internet kullanımı web sitelerinin, alışveriş sitelerinin, mobil uygulamaların alt yapılarında geliştirmeler yapılması gereksimini ortaya çıkarmaktadır. Bu gereksinimler İnternet Hizmeti sunan firmaların da kendilerini ve hizmetlerini geliştirmelerine sebep olmaktadır. İnternet Hizmeti sunan firmalar bir yandan hizmet kalitesini arttırma gayretindeyken bir yandan da sunmuş oldukları hizmet fiyatlarında güncellemeler yaparak rakipleriyle kıyasıya bir rekabet yaşmaktadır. Türkiye‘de geçtiğimiz yıllara kıyasla Domain Tescil, SSL Sertifikası, Hosting, Kiralık Sunucu, Barındırma, Yer Sağlayıcı, Web Tasarım, Google SEO, Mobil Uygulama, Toplu SMS ve benzeri konularında daha fazla firma hizmet vermektedir. Daha önceki yıllarda özellikle Hosting ve Sunucu Kiralama konularında Yurt Dışından daha düşük fiyatlara hizmet satın alırken, Türkiye‘deki firmaların yapmış oldukları yatırımlar sayesinde bu fiyatlar ülkemizde de oldukça aşağıya düşmüştür.

Ülkemizde internet hizmetleri konusunda kaliteli hizmet sunan firmalar arasında yer alan BurHOST, ihtiyacınız olan hizmetleri en uygun fiyata profesyonel olarak sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda bilgi sahibi olmadığınız konularda da Destek Sistemi üzerinden 7/24 yardım alabileceğiniz firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.