Uygun Fiyata Her Türlü Makale Çevirisi, Ödev Çevirisi, Tez Çevirisiİlan Numarası : #1954491267

0,00 TL

Türkiye / İstanbul / Bakırköy

İlan Numarası
#1954491267
Eklenme Tarihi
21 Nisan 2017
Hizmeti Veren
Bireysel

Her türlü makale çevirisi, ödev çevirisi, tez çevirisi, öğrenci ödevi çevirisi gibi pek çok konuda çeviri yapmaktayız. Konuya, terimlere, literatüre hâkim tercümanlarımızla gerek tez tercümesi,gerek öğrenci ödev tercümesi,gerek makale tercümesi gibikonularda sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Tez çeviri fiyatları, Ödev çeviri fiyatları ile ilgili her türlü sorunuzda bizlere ulaşabilirsiniz. Tez çeviri fiyatları, Ödev çeviri fiyatları firmamızda oldukça uygun olmakla birlikte, sayfa sayısı arttıkça ekstra indirimler de uygulanmaktadır. Bütçe dostu tez tercüme fiyatları-ödev tercüme fiyatlarımızla hem uygun fiyatlı çeviriyi, istediğiniz sürede, istediğiniz kalite ve hızda bizde bulabilirsiniz. Memnuniyetiniz,işimizin ciddiyetindeki ekibimizce ön planda tutulmaktadır.

Yabancı dillerden Türkçeye çevirisini talep ettiğiniz makaleleriniz akademik alandaki literatür ile uyumlu şekilde tercüme edilirler. Diğer yandan, yurt dışında yayımlanması için hazırlamış olduğunuz makaleleriniz ise bu sistem sayesinde daha kolay kabul alırlar ve dil yeterliliği konusundaki riskler de minimize edilmiş olurlar.

Bunlarteknik makale çevirisi,tıbbi makale çevirisi,hukuki makale çevirileri, iktisat/işletme makalesi çevirisi ve diğer makale çevirileridir.

Yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, bilimsel makaleler, ödev, proje, sunum, akademik araştırma raporları gibi çeşitli bilimsel ve akademik çalışmalarda akademisyen ve öğrencilere uygun fiyatlarla destek sağlamaktadır.

Sosyal bilimler, siyasal bilgiler, fen bilimleri, mühendislik, iktisat, güzel sanatlar gibi alanlarda kitap, tez ve makale çevirilerinde alanında uzman tercümanlarımız görev almaktadır.

ELLİF YILMAZ 

05382980571


www.ilanvermesitesi.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.