Uygun Fiyata Her Türlü Makale Çevirisi, Ödev Çevirisi, Tez Çevirisi İlan Numarası : #1954491267

0.00 TL

Türkiye / İstanbul / Bakırköy

  İlan Numarası
  #1954491267
  Eklenme Tarihi
  21 Nisan 2017
  Hizmeti Veren
  Bireysel

Her türlü makale çevirisi, ödev çevirisi, tez çevirisi, öğrenci ödevi çevirisi gibi pek çok konuda çeviri yapmaktayız. Konuya, terimlere, literatüre hâkim tercümanlarımızla gerek tez tercümesi,gerek öğrenci ödev tercümesi,gerek makale tercümesi gibikonularda sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Tez çeviri fiyatları, Ödev çeviri fiyatları ile ilgili her türlü sorunuzda bizlere ulaşabilirsiniz. Tez çeviri fiyatları, Ödev çeviri fiyatları firmamızda oldukça uygun olmakla birlikte, sayfa sayısı arttıkça ekstra indirimler de uygulanmaktadır. Bütçe dostu tez tercüme fiyatları-ödev tercüme fiyatlarımızla hem uygun fiyatlı çeviriyi, istediğiniz sürede, istediğiniz kalite ve hızda bizde bulabilirsiniz. Memnuniyetiniz,işimizin ciddiyetindeki ekibimizce ön planda tutulmaktadır.

Yabancı dillerden Türkçeye çevirisini talep ettiğiniz makaleleriniz akademik alandaki literatür ile uyumlu şekilde tercüme edilirler. Diğer yandan, yurt dışında yayımlanması için hazırlamış olduğunuz makaleleriniz ise bu sistem sayesinde daha kolay kabul alırlar ve dil yeterliliği konusundaki riskler de minimize edilmiş olurlar.

Bunlarteknik makale çevirisi,tıbbi makale çevirisi,hukuki makale çevirileri, iktisat/işletme makalesi çevirisi ve diğer makale çevirileridir.

Yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, bilimsel makaleler, ödev, proje, sunum, akademik araştırma raporları gibi çeşitli bilimsel ve akademik çalışmalarda akademisyen ve öğrencilere uygun fiyatlarla destek sağlamaktadır.

Sosyal bilimler, siyasal bilgiler, fen bilimleri, mühendislik, iktisat, güzel sanatlar gibi alanlarda kitap, tez ve makale çevirilerinde alanında uzman tercümanlarımız görev almaktadır.

ELLİF YILMAZ 

05382980571

Bu İlan 30 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.