Topraklama Ölçümü, Kompresör Ölçümü, Sanayi Sicil Belgesi, Kapasite Raporu İlan Numarası : #1954489959

200.00 TL

Türkiye / İstanbul / Eyüp

    İlan Numarası
    #1954489959
    Eklenme Tarihi
    23 Ocak 2017

Merhabalar,Biz İstanbul Bayrampaşa'da 25 yıldır hizmet veren mühendislik firmasıyız.İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili, firmaların her yıl yaptırması zorunlu olan ölçümleri yapmaktayız.

TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-AYDINLATMA ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-ELEKTRİK TESİSATININ YETERLİLİK BELGESİ-PARATONER ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-KATODİK ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-ASANSÖR ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-CARASKAL ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-VİNÇ ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-FORKLİFT ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-KOMPRESÖR ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-KALORİFER KAZANI ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-HAVA TANKI ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-BUHAR KAZANI ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-HİDROFOR TANKI ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-GENLEŞME TANKLARI ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-GÜRÜLTÜ ÖLÇÜMÜ VE RAPORU-ISI KONFOR ÖLÇÜMÜ VE RAPORU Ölçümleri yapılmaktadır.

Özellikle İSG Uzmanları ve OSGB Firmaları ile ortaklaşa çalışmak isteriz.Yaptığımız ölçümler ve fiyatları sizlere sunabilmemiz için lütfen geri dönüş yapınız.

DoğanSoy Elektrikdogansoyelektrik@hotmail.com

www.dogansoyelektrikisg.com

İyi çalışmalar.

Bu İlan 69 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.