Patent, Marka, Tasarım Gürcistan'da Tescili İlan Numarası : #1954491278

1.10 TL

Türkiye / Antalya / Alanya

  İlan Numarası
  #1954491278
  Eklenme Tarihi
  21 Nisan 2017
  Hizmeti Veren
  Firmadan

MIKHAILYUK, SOROKOLAT & ORTAKLARI, 1992'DEN beri faaliyette olan patent, tasarım ve ticari marka ortaklığıdır.  Geniş yelpazede IP koruma hizmeti sunuyoruz:

Gürcistan'da marka tescili;

Gürcistan'da marka araşrıtması;

Gürcistan'da marka kaydı tescilinın yenilenmesi;

Marka reddi, rekabet ve iptalinde müvekkil temsilciği;

Gürcistan'da patent, faydalı modellere, tasarımlara alımı;

Devir ve lisans sözleşmeleri hazırlanması ve kaydı;

Patent araştırması ( bibliyografik araştırma, konu üzerine araştırma, serbest işletme üzerine araştırma, patent araştırması, geçersizlik araştırması);

Tercüme servisleri;

Telif Hakkı;

Gürcistan'da alan adlarının kaydı;

Diğer hizmetler.

Ayrıca, şirket başarıyla tüm diğer BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkelerinin yani Ukrayna, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Ermenistan, Belarus, Estonya, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Moldova, Tacikistan, Türkmenistan ve Özbekistan 'da müşterilerin çıkarlarını  da temsil eder.

49/51/51 Cereteli Caddesi, Kapı no: 7, Tiflis, 0159, Gürcistan

E-posta: office@msp.ge

Tel/Faks: +995 (32) 272 22 28

www.mspcorporate.com

Bu İlan 24 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.