Paslanmaz Jetonlarİlan Numarası : #1954494166

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Bağcılar

İlan Numarası
#1954494166
Eklenme Tarihi
12 Nisan 2018
Kimden
Üreticiden
Durumu
Sıfır

Her türlü ticari oyun makinelerinin  kullanımına uygundur. İsterseniz langırt isterseniz  box makinaları, oto yıkama, otomat sistemlerine uygun metal jeton ve oluklu jeton çeşitleri vardır. Para kanalına takıp çalıştırmak yeterlidir. Para kanalına takarak önceden TL ile çalıştırdığınız sistemlerinizi artık jetonla kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Aktif olarak kullandığınız oyun makinelerinizi ya da günlük organizasyonlarınız için firma adınızı ya da logonuzu taşıyan özel yapım paslanmaz, metal, nikel kaplama. Özlenen atari salonu makinalarını tekrardan sizlere sunmakla kalmayıp özlem duyduğunuz atari salonlarına dair her şeyi biz de bulabilrsiniz.

Turnike sistemlerine uygun özel jeton üretimi yapılır.

Oto yıkama, köpük makineleri ve otomatik süpürge sistemlerine uygun jetonlar vardır.

Firmanıza ve adınıza özel logo tasarımı yapılarak jeton üretimi yapılır.

%100 paslanmaz jetonlar.

Kahve otomatları, su otomatları ve bir çok otomat sistemlerine uygun jetonlarımız vardır.

İster kanallı isterseniz oluklu ve elektronik para mekanizmalarının kolaylıkla okuyabileceği metal jeton imalatı ve hazır jeton çeşitleri satışımız vardır.

0532 554 75 39


www.ilanvermesitesi.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.