Masöz İstanbul İlan Numarası : #1954483729

250.00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

    İlan Numarası
    #1954483729
    Eklenme Tarihi
    08 Mayıs 2016

ISTANBUL MASAJ TERAPI.SIBEL HANIM.05348134911. Huzuru doruklarda yasayacagınız harıka bır davet.Uzman terapist eşliğinde haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız özel olarak uygulanan İSTANBUL MASAJ TERAPI ıle keyifli bir mola vererek benzersiz bir gün geçireceksiniz.
Bu sayede her şeyden uzaklaşarak kendinizi bir kuş tüyü kadar hafif hissedeceksiniz!                                                                                                           Günlük hayatın karmaşasından kurtulacak, "stresten uzak bir zihne, tazelenmiş bir beden"e MASAJ ıle kavuşacaksınız.                                                 Pro Masöz | Masöz İstanbul, Masöz , Masöz Bayan .Profesyonel Masöz Bayan.Evde Masaj , İstanbul Masöz,Özel Masaj , Sağlık, Eve Masöz, İstanbul Masöz.Tıbbi Masaj.Evde Masaj.Otele Masöz.İstanbul Masaj Medikal Masaj. Masöz,.İstanbul Masaj Masaj Terapist, Medikal Masaj,Profesyonel Masaj ..Masaj terapist olarak sizlere medikal masaj ve profesyonel masaj hizmeti veriyorum . Tıbbi Masaj Uzmanı .                                                                     UZMAN MASAJ TERAPİST. SIBEL HANIM.05348134911                                      

Bu İlan 3788 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.