Kına Gecesi Ve Nişan Organizasyon Orkestra Kiralama (Piyanist, Çalgıcı) İlan Numarası : #1954490865

400.00 TL

Türkiye / İstanbul / Başakşehir

  İlan Numarası
  #1954490865
  Eklenme Tarihi
  20 Mart 2017
  Hizmeti Veren
  Firmadan

Kına Gecesi ve Nişan Organizasyon Orkestra Kiralama Fiyatları (Piyanist, Çalgıcı) Kiralık Orkestra

İstanbul'un tüm ilçelerinde her yöreye hitap edebilen tarzımız ile ve tamamen canlı müzik yaparak  Düğün, nişan eğlencesi, kına gecesi organizasyonu ve sünnet eğlencelerinizde yer almaktayız. 

Program süresi boyunca halaylar, horonlar, misketler, çiftetelliler, Ankara oyun havaları ve daha fazlası ile canlı ve doyumsuz bir gece yaşatmaktayız. 

Kendi aracımız ve kendi ses sistemlerimiz ile geldiğimizden sizlere ekstra bir külfet yüklememekteyiz.MUJDAT ŞİMŞEK 0541 9517803

Bu İlan 45 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.