İstanbul Masaj İlan Numarası : #1954483822

250.00 TL

Türkiye / İstanbul / Beşiktaş

    İlan Numarası
    #1954483822
    Eklenme Tarihi
    08 Mayıs 2016

İstanbul Masaj.GSM.05348134911 SIBEL HANIM.

Özel Masaj Terapi. Masaj terapist olarak sizlere medikal masaj ve profesyonel masaj hizmeti veriyorum. M.E.B Diplomalı Uzman Masaj Terapist.İstanbul Masaj .İstanbul Uzman Masöz. Otele masaj... Medikal Masaj.Eve Özel Masöz.                                                                   “PROFESYONEL MASAJ TERAPİSTİ”Aldığım profesyonel eğitim, dürüst, saygılı iş prensibi ve masözlük yemini ile emin ellerdesiniz. Masaj Terapıst.Evde masaj, Evde Özel masaj , Evde Özel masaj hizmeti.
İstanbul Evde Masaj - İstanbul Masaj - İstanbul Masöz
İstanbul Taksim,Beşiktaş - Mecidiyeköy - Osmanbey.Şişli.Adalar, Arnavutköy.
İstanbul Masöz Gündelik hayatın üzerimizde bıraktığı etkileri, masaj yolu ile üzerinizden atabilirsi nız.Evde Masaj İstanbul .Masaj uzmanı,terapisti. Masaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir.
MASAJ TERAPI. MEDIKAL MASAJ,Sanatçılara Masaj Hızmetı, Organizasyonlar Masaj.
Nişantaşı Elit Masöz.Masöz I Masöz İstanbul I Masöz Bayan IEve Masöz
İstanbul Evde Masaj - İstanbul Masaj - İstanbul Masöz ..Deneyimli istanbul bayan masöz ile masaj. İstanbul Avrupa Yakası Masöz, Masaj Uzmanı, Spa Elemanı, Spa Terapisti, Uzman Masöz,
istanbulda evde masaj hizmeti, istanbul evde masaj, istanbulda özel evde masaj hizmeti, istanbulda profesyonel evde masa, profesyonel evde masaj hizmeti verenler istanbul.Masöz istanbul, istanbul masöz, bayan masöz, masöz servisi, masöz evde, istanbul masöz ilanları, evde masöz istanbul, masöz, masaj.
                                                                                                                                                                                                                                               İSTANBUL MASAJ TERAPI. Huzuru Doruklarda Yaşatacak Harika Bir Davet!
GSM.05348134911 SIBEL HANIM

Bu İlan 877 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.