EV KONSOLU ATARİ MAKİNASI. ÜRETİCİDEN ÇOK OYUNLU ORJİNALİlan Numarası : #1954494383

950,00 TL

Türkiye / İstanbul / Bağcılar

İlan Numarası
#1954494383
Eklenme Tarihi
20 Haziran 2018
Konsol Adı
Atari
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

EVLERİNİZ DE KEYİF YAŞAMAK İÇİN ATARİ SALONLARI OYUNU MAKİNESİ.

FİRMAMIZI ZİYARET DEREK ÜRÜNLERİMİZİ YERİNDE GÖREBİLİRSİNİZ

LEVEL OYUN MAKİNELERİ

 

Plug&Play özelliği ve güvenilirliği ile yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz oyun makinelerimizi hayal gücünüze göre giydiriyoruz. İsteyin yapalım! En sevdiğiniz kahramanları, film yıldızlarını, firmanızın logosunu tek tıkla hayata geçirelim. Sağlamlığı ve tasarımı ile rakiplerine perfect çeken oyun makinelerimiz fiyat&kalite oranı ile de her zaman bir level önde.

 

90'lı yılların başın da çıkan street fighter 2 versiyonuyla dünya da adından söz ettiren oyun Türkiye'de büyük ses getirdi hem de ne getirdi yıl olmuş 2017 halen aduketli reklamlar, komedi programları, dizi çekimleri, sinema filmleri... Atari salonu kültürü taşımış o yaş grubu büyüdü hatta yaşlanmaya durdu, iş güç sahibi olunca da geçmişe bir özlem kimisi kaleme alıyor kimisi de ekrana taşıyor çocukluk kahramanlarını.

Kol bozuk, düğme basmıyor, geçeyim mi senin yerine, aha makine jetonu yuttu... Gibi cümlelerin bolca duyulduğu atari salonları yok onların yerine alan 'retro room'  adın da işletmeler de küçük bölmelerle yerlerini almaya devam ediyorlar. Ken'in sizi beklediğine inanıyorsanız ya da Ryu'nun hatta Chun li'nin buyurun gelin jetonlar bizden kaldığımız yerden devam edelim çocukluğumuza.


www.ilanvermesitesi.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.