Bursa Piyanistlik Hizmetleri İlan Numarası : #1954491275

0.00 TL

Türkiye / Bursa / Osmangazi

  İlan Numarası
  #1954491275
  Eklenme Tarihi
  20 Nisan 2017
  Hizmeti Veren
  Firmadan

En özel gününüzde kusursuz bir düğün eğlencesi, doğru planlama ile gerçekleşeceğini biliyoruz.

www.bursapiyanist.com; Düğün organizasyonunuz da beklentinizin ötesinde kalitede programı ve eğlenceyi size sunuyor.

Birlikte belirleyeceğimiz program akışı ile konuklarınıza ve size eşsiz bir program yaşatıyoruz.  

Repertuarı birlikte oluşturabildiğimiz, müzik akışını birlikte planladığımız programımızda www.bursapiyanist.com tüm detayları düşünerek memnuniyetiniz için yüksek performans gösteriyor.

Sayısız Düğün,Nişan,Kına ve diğer organizasyonlarda sahne alan www.bursapiyanist.com ekibi sadece sizi memnun etmiyor, sahne enerjisi ve performansı ile sizi kendisine hayran bırakıyor.

Bursa'da bir ilk olan "Online Repertuar" ile düğün esnasında  Tabletiniz, Akılı Telefonunuz veya Pc'den Online parça isteyebiliyor, repertuarı oluşturabiliyorsunuz. www.bursapiyanist.com ; Popüler Listeler, Yabancı Parçalar Yöresel Oyun Havaları (Horon, Halay, Trakya Müzikleri, Anadolu Yöresel, Ankara Havaları) gibi geniş ve her kitleye hitap eden repertuarı ile zengin müzik yelpazesi sunuyor.

www.bursapiyanist.com ; Alternatif Hizmetleri ile Düğün Eğlencenize değer katıyoruz....Eğlenceli, Elit, ve Kaliteli bir Düğün Müzik Organizasyonu için bizimle iletişime geçin. 546 519 16 01

Bu İlan 25 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.