Bergen Masaj Salonu Sizlere Hizmet Vermeye Devam Etmektedirİlan Numarası : #1954492402

100,10 TL

Türkiye / Ankara / Çankaya

İlan Numarası
#1954492402
Eklenme Tarihi
17 Temmuz 2017

ANKARA ÇANKAYA BİRLİK MAHALLESİ BERGEN MASAJ SALONU SİZLERE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR CLASİC MASAJ:100 TL KÖPÜK MASAJ:50 TL

Ankara nın En İyi Masaj Salonu

Ankara’nın en hijyenik, en huzurlu ve en eski mekanlarından, ilklerin öncüsü kaliteli hizmet masajda tek adres. Amacımız sağlığınız, taklitlerimizden sakının. Sizi hayallerinizin ötesine taşıyalım.

Bergen Masaj Merkezi 20 sene aşkındır, Ankara’da aynı yerde ve mekanda kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden hijyene, kaliteli güler yüzlü hizmete önem veren bir kuruluştur.

Önceliği aynı çizgide; işimiz hizmet gücümüz millet olup sizlerden aldığımız destekle, siz değerli halkımıza biz daha iyisini yapana kadar en iyisinin bizde olduğunu olacağını sözünü veren deneyimli yerli genç kadrosuyla sadece ve sadece masaj hizmeti veren tek yerdir.

İlklerin öncüsü kaliteli hizmet masajda tek adres olmanın gururuyla şımarmadık hiç bir zaman kriterlerimizden ödün vermedik yüzdendir ki Ankara da masaj denince akla Bergen Masaj Merkezi gelir. İlkemiz ve gayemiz halka açık mekanımızda layıkıyla Sadece Masaj hizmetlerimizi sunmaktır bu dünde böyleydi bugünde böyle yarında böyle olacaktır.

Amacımız Sağlığınız Farkımız Kalitemiz.

0312 496 31 24

0533 375 89 72

www.bergenmasaj.com.tr


www.ilanvermesitesi.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.