satış ve pazarlama İlan Numarası : #611231

1,000.00 TL

Türkiye / İzmir /

  İlan Numarası
  #611231
  Eklenme Tarihi
  09 Şubat 2015
  İş Alanı
  Eğitim Durumu
  İş Tecrübesi
  Cinsiyeti
  Yaş Aralığı
  Özel Durum
  Medeni Durumu
  Seyahat Engeli

Ulusal Çapta ve Uluslar Arası Düzeyde  Satış ve Pazarlama Faaliyetleri Yürüten Firmamıza Satış, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Müşteri Portföyü Yönetimi  Konularında Ofis İçinde ve Dışında Görevlendirilecek  Personeller Alınacaktır  Görüşmeler Yüzyüze Yapılacak olup  0 530 900 10 82 den Detaylı Bilgi Alınabilir 

Sabit Ücret Personelin Kendi Performansına Göre asgari Maaşın Altında Olmayacak Şekilde Belirlenecektir.  Artı olarak görev aldığı konuma göre sosyal imkanlar verilmektedir.   

Bu İlan 150 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.