TEMİZLİK SİYAH PARA VE VİTRAY NOTLAR İÇİN SSD ÇÖZÜM VE DİĞER KİMYASALLAR. İlan Numarası : #722402

50,000.00 TL

Türkiye / Adıyaman / Çukurova

  İlan Numarası
  #722402
  Eklenme Tarihi
  07 Ocak 2015
  Kimden
  Sahibinden
  Durumu

Mahamat Global Çözüm en hoş geldiniz. Biz siyah boyalı para pembe banka lekeli notları temizlik sektöre öncülük. Ürünlerin ve hizmetlerin Bizim ana hattı bizim ana müşterileri bankalar ve insani yardım örgütü bireysel şirketler ve partiler çok hoş bir bütün olarak finansal sektörüne hizmet vermektedir. Biz SSD Otomatik Çözüm, Vectrol Yapıştır, TTZ Evrensel Çözüm, Zuta S4, Castrox Oksit HQ45, SSD Çözüm PK 58 distribütörü ve üreticisi lider avrupa yılların biridir.
Tam aralığında SSD Çözüm Anti esinti banka notları temizlemek için piyasada en iyi KİMYASAL olduğunu, para tahrif notları, siyah notları ve seviyor işaretlenmiş. Sen güç ve bu KİMYASAL süratine hayran kalacaksınız; Bu ESİNTİSİ kapasiteli notları / para temizleme yeteneğine sahiptir. Biz Kara Para 've temizleme solüsyonu koagüle veya zaman sert gitti' var Siyah Money'.If 'ANTİ-BREEZE banknot, ya da temizlik için sınırlı SSD Çözüm Stok, biz makul bir ücret karşılığında yedek sunabilir. Temizlik için SSD OTOMATİK ÇÖZÜM ihtiyaçları bize tüm Kimya notes.For para Anti-esinti banka tahrif. Biz Evrensel SSD ÇÖZÜM var, Vectrol yapıştırın, Global Çözüm SA, anti-esinti banknot kimya uzmanlaşmış TÜRKİYE, İSTANBUL merkezli bir laboratuvardır. Biz görüş hizmetlerine kimyasal eritme ve kurtarma, para / notlar test ve analyzing.We karşılama için ünlüdür. Biz görmek, test etmek ve notlar temizleme işleminde size yardımcı gidecek adanmış teknisyenleri var. Biz de kapı esasına kapı ürünlerimizi gemi. Ayrıca temizlik testi için notlar birkaç örnek ile bize yolculuk ve sizin kimyasal satın alabilirsiniz sonra yapabilirsiniz. Eğer bizim KULLANARAK DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN senin kimyasal (ler) .Bize satın almadan önce de bizim ülkenizdeki teknisyen ya da test için seçtiğiniz herhangi bir ülke ile toplantı düzenleyebilirsiniz
ADRES, (mahamat-issa@hotmail.com).

Bu İlan 5363 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.