Sıfır Ayarında Velox One Ayrımlı Derin Dedektör 27 Başlıkla İlan Numarası : #174499

1,450.00 TL

Türkiye / İstanbul / Ümraniye

  İlan Numarası
  #174499
  Eklenme Tarihi
  29 Haziran 2016
  Marka
  Nokta
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu
  İkinci el

SIFIR AYARINDA TEİZ KULLANILMIŞ VELOX ONE DEDEKTÖR   AYRIMLI DERİN ARAYANLAR İÇİN İDEAL CİHAZ
METAL AYRIMLI  İSTENMEYEN METALLERİ RED EDER ÇİFT SES TONLU 27'ARAMA BAŞLIĞI İLE
SİSTEM ÜNİTESİ,ARA BAĞLANTI SAPLARI,KULAKLIK,PİL ŞARSÖRÜ,KULLANMA KILAVUZU VE FATURASI İLE BİRLİKTEDİR.MAKUL VE MANTIKLI TAKAS TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİLİR.
 
VELOX ONE


“Mineralli zeminlerde üstün performans. Derinlik. Hız. Kolay kullanım. Hafiflik ve Ergonomi. Kısacası bir detektörden beklediğiniz her şey Velox'da...” 


Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektörolan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektörsunuyor.


Velox ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.  
 
 
DÜNYA DEDEKTÖR ÜMRANİYE-İSTANBUL
0216 540 17 71
0531 984 35 55
0542 414 28 28


Bu İlan 443 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.