Proton PI Dedection Derin Pulse Dedektör İlan Numarası : #103656

2,100.00 TL

Türkiye / İstanbul / Ümraniye

  İlan Numarası
  #103656
  Eklenme Tarihi
  29 Haziran 2016
  Marka
  Lorenz Deepmax
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu
  İkinci el

Proton PI Dedection Derin Pulse Dedektör
Rotary PI güçlü dedektör,en küçük altın para ve altın külçelerinden,gömülü büyük altın dolu hazine sandıklarına kadar
en etkili ve en derin aramayı gerçekleştirebilir.Çalışma işletim sistemi,yüksek enerjili bir girdap akımı oluşturularak yapılır.(pulse ındıksıon)
Bu bakım,rakiplerine göre daha derin mesafeleri arayabilmesini sağlar
 Rotary pı ile verimli çalışmaya başlamak için aylarca pratik yapmanıza gerek yoktur. Sadece aradığınız metalin demir içerikli olup olmadığını bilmeniz yeterlidir. Bu detektörünün zemin dengelemesinin yapılması, işlemcinin yarı gücünün sizin için otomatik hale getirilmesi ile hızlıca yapılır. Sadece ayarlarınızı girip bir tuşa basmanız yeterlidir.          
Güçlü ATMEL işlemci ile bu ünite, altın paraları, gömülü hazine, mücevherat ve metal paraları, savaş kalıntıları ve daha birçok nesneyi hızlıca bulmak için donatılmıştır. Yeni Rotary PI metal detektör sadece yüzükleri, metal paraları ve mücevherat nesnelerini değil, aynı zamanda keskileri, alüvyonları ve alüvyal altınları tanılama yetisine de sahiptir. 15 ,, mono elıps arama bobini, en sert zeminlerde dahi en küçük nesneleri bulmak üzere en iyi duruma getirilmiştir.
Aramanız evinizin yakınındaki derenin yatağında, ya da en sevdiğiniz sahilde olsun, 1-1 Buyuk arma başlıgı bobinler, hem ıslak hem de kuru ortamlarda aradıklarınızı kolayca bulabilmeniz için su içerisine batırılabilir.
- Detektör performansını çalıştığınız zemine göre ayarlamak için çeşitli ayarlar (Eşik, Gecikme, Parazit, Duyarlılık)
- Daha uzun çalışma süresi için harici, yüksek kapasiteli batarya paketi
- Seyehat sırasında şarj etmek için istege bağlı, 12V araç şarj alet 3 st batarya ömrü lidyum ıyoner pil
-2 yıl Garanti Kapsamı
 
                                 DÜNYA DEDEKTÖR MERKEZİ
                                  0216 540 17 71 -0 531 984 35 55
Bu İlan 583 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.