Phantom 2 Zenmuse H3-3D - Lightbridge Canlı Yayın Multikopteri İlan Numarası : #129948

14,000.00 TL

Türkiye / İstanbul / Germencik

  İlan Numarası
  #129948
  Eklenme Tarihi
  23 Şubat 2015
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu


Phantom 2 Zenmuse H3-3D - Lightbridge Canlı Yayın Multikopteri
Lightbridge HD video aktarım ve kontrol ünitesi ile kameranın gördüğünü HD kalitede canlı olarak görerek ve bu canlı HD görüntüyü istediğiniz şekilde kullanarak uçabilirsiniz.
Havadan canlı olarak müsabaka görüntülemek ve canlı yayınını gerçekleştirmek, olay yerini havadan canlı olarak yayına aktarmak amaçlı kullanılabilir.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Phantom 2 Set dahilinde olan Zenmuse H3-3D 3 Eksenli Gimbal 3 eksenin stabilizasyonunu otomatik olarak kontrol eder, dış etkiler nedeni ile oluşan vibrasyon ve eksen sapmalarını yok edip süper sabit bir kamera görüntüsü elde etmemizi sağlar.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5200 mAh.'lik yüksek kapasiteli, yüksek performanslı Li-po pil Phantom 2'ye 25 dakikalık uçuş süresi sağlar. Şarj deşarj korumalı akıllı pil, kapasite ve pille ilgili bilgileri anakarta aktararak kontrollü uçuş için gerekli bilgileri çıkışa yansıtır.
 
 

 
 
 
 

 
 
GoPro Kamera ile tam uyumlu çalışan Zenmuse H3-3D 3 Eksenli Gimbal Sistemi, ekstra kabloya ihtiyaç duymadan HDMI kablosu ile görüntü aktarımını Lightbridge ünitesi üzerinden HD kalitede yer istasyonuna aktarımını sağlar.
 
 
 
 
DJI Lightbridge 2.4G Full HD Digital Video Downlink
 
 
 
 
 
DJI Lightbridge, 2.4Ghz frekans bandında çalışan 5dBi omni-directional anten ile 1.7km mesafeye sahip, 1920x1080@60fps input ve 1920x1080@30fps output Full HD görüntü aktarımı sağlayan profesyonel video aktarım sistemidir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
2.4G Full HD Dijital Video Downlink
1920x1080@60fps giriş ve 1920x1080@30fps çıkış desteği
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Kesintisiz ve yüksek mesafeli video aktarımı
CE ve FCC sertifikalı 100mW düşük transmisyon efekti
5dBi omni-directional anten ile 1.7km görüntü aktarım mesafesi
Opsiyonel 14dBi patch anten ile 5km'ye kadar desteklenen görüntü aktarımı
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Multi Giriş ve Çıkış Bağlantı Desteği
AV giriş
HDMI giriş
DJI Zenmuse gimbal girişi desteği ile Digital Video Power Supply ve OSD Veri aktarımı Desteği
HDMI HD çıkış desteği
iOS ve Android telefonlar ve tablet senkronizasyonu için USB 2.0 veri çıkışı
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Dahili RC Bağlantısı
2.4Ghz yayın bandında IPS sistemi ile RC kontrol ve video transfer yayını ve verileri birbirine karışmadan çalışabilme olanağı.
R/TX-Thru Port Uplink ile parazitsiz eşzamanlı Radio ve Video kontrol.
İki kumanda kontrolü desteği : 10 kanal uçuş kontrolü ve 6 kanal gimbal kontrolü. Kontrol sinyallerinin D-BUS ile aktarım desteği
2.4Ghz yayın frekansı dışındaki kumanda yayın frekanslarında çalışabilme ve video yayınını devam ettirebilme özelliği (DJI 5.8Ghz önerilir)
Güçlü Anti-Jamming Teknolojisi
Kullanılan FHSS + DSSS teknolojisi uplink transmisyonu yayın stabilitesini ve frekans atlaması nedeniyle oluşabilecek yayın kesintilerini ortadan kaldırır.
MIMO multi-anten teknolojisi ve profesyonel algoritmik yazılım metodlu OFDM modulasyonu band genişliğini arttırarak dinamik performans ve piksel stabilitesini yükseltir.
Kanal interferansları genellikle görüntü aktarımında yayını etkiler, 8 farklı frekans aralığı seçeneği ile en iyi görüntü aktarımı bandı seçilerek bu durumun ortadan kaldırılması sağlanır.
 
 
 
 

 
 
 
 
Low Latency Transmission
Maximum 80ms gecikme ile gerçek zamana en yakın görüntü alınır.
Dahili OSD (On-Screen Display) uçuş verilerinin görüntülenebilmesi fonksiyonu.
A2/WooKong-M/Naza-M V2 kontrolcülerinde OSD fonksiyonu için ekstra bir ekipman gerekmeden veri aktarımı sağlanabilir, uçuş parametreleri görüntülenebilir.
HDMI aktarımı ve mobil görüntülemeler için OSD fonksiyonu devredışı bırakılabilir.
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
Çoklu cihaz Operasyon Modu, Stabil ve güvenilir
Tek uçuş platformu birden çok yer ünitesine ya da birden çok monitöre veri aktarımı yapabilir. Master olarak kullanılan yer ünitesi multikopteri kontrol edebilirken slave olarak adlandırılan üniteler yalnızca görüntüleme yapabilir.
Mobil yazılımlar için şifrelenen video sinyalleri yalnızca izin verilen cihazlardan alınabilir ve görüntülenebilir.
 
 
 

 
 
SET İÇERİĞİ
 
DJI Phantom 2 Zenmuse H3-3D
DJI Lightbridge 2.4 Ghz Full HD Video Downlink
Futaba 10J Kumanda
GoPro Hero3+ Black Edition
Alüminum Taşıma Çantası
 
 

Bu İlan 118 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.