PROAIM 10C E Kamera Omuz Rig Seti P-10CE İlan Numarası : #566236

2,600.00 TL

Türkiye / İstanbul / Germencik

  İlan Numarası
  #566236
  Eklenme Tarihi
  23 Şubat 2015
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu

PROAIM 10C (E) Kamera Omuz Rig Seti (P-10CE)
->  Alt tasarımı Tamamen yeni üst ->  bütçe fiyata Özellik dolu profesyonel kamera destek sistemi ->  hizmet yılı için tasarlanmış hassas ->  bugünün atıcılar taleplerini aşmaktadır ->  Kolay kullanımı kolay kurmak & > - Mükemmel çekim samimi mekanlarından platform ->  Profesyonel görünüm, hissediyorum ve sonuçları ->  Kalite Güvence Garantisi


 
ebay DSLR kulesiCanon için teçhizat 
SİZİN KIT YUKARIDA TÜM DAHİL "
21-Ekim-2014 tarihinde Revize
DSRL teçhizat


Hafif, profesyonelce tasarlanmış kaliteli omuz kulesi kiti, ve tripod kapalı kararlı çekim, hızlı kurulumları ve hızlı değişim teslim. Kamera omuz teçhizat katı çekim ve konforlu tüm gün çekim için son derece kararlı kurulum. Hala bile diz seviyesinde omuz, kalça veya gelen sabit çekim elde ederken göğüs desteği ile omuz pedi, sallayarak elle veya vibration.Gives size hız ve el kamera hareketlilik olmadan, düzgün, doğru ve zahmetsiz çekim üretmek. Bizim PROAIM Omuz Rig Kit-10 ° C (E) bugünün hafif Kameralar için mükemmel bir eştir. Takip odak, mat kutusu için aksesuar yeteneği ötesinde, bu paket çok iyi çalışıyor çünkü diğerleri kıskandıracak bir kamera istikrar platformu içerir. 'Good to Go' terimi hareket atıcılar için omuz kulesi kiti açıklamak en iyisidir. teçhizat film

KUTUDA NE VAR


->   PROAIM Omuz Rig ->   9 "video Cage ->   Takip Odak V2 ->   MB-600 Mat Kutusu ->   Konnektörler Güç Splitter ->  Soğuk ayakkabı montaj ->   Ücretsiz Pro Yakınlaştırma ->   Ücretsiz Vida Sıkma tuşu ->   Ücretsiz Tel Organizatör kelepçe

 

  
Videolar içindir  GÖSTERİ  amacı sadece

 

ÖZELLİKLER


->   DSLR ve DV kamera uyumlu. ->   güvenilirlik Kalite, uzun ömürlü parçalar. ->   HVX200, DVX100, XM1, XM2, PD150, pd170, z1u dahil DSLR / DV / HDV kameralar için tasarlanan, A1U, Z7U, 5d, 7d , t2i,      550D, GH1, FX1, d90 ve daha fazlası. ->   istikrar için Göğüs Desteği uzantısı Dahili ve yorgunluğu en aza indirmek için. ->   Teleskopik Kolları. ->  Tripod Montaj Özelliği. ->   Lens uzunluğunu maç için Ayarlanabilir dişli sistemi. - >   Kafes tasarımı Kulpsuz kameralar barındırır. ->   Ayarlanabilir güneşlik evrensel yükseklik ayarı desteği bulunmaktadır.

 

ÖZELLİKLER


->   Ücretsiz Mic Süspansiyon monte mikrofona 2cm çapa kadar tutar > -   işlenmiş metalden yapılmış Gears - Takip Odak V2 > -   Ayarlanabilir-sağ taraf sol taraf üst kolu ile 9 "video Cage ->   Güneşlik ile çalışır hem 4: 3 ve 16 : 9 en boy oranı ->   hızlı montaj kamera ve kaldırılması için Hızlı Hareket Kayar plaka
 

PROAIM 10C (E) KAMERA OMUZ Rig KIT


Yeni PROAIM 10C (E) Kamera Omuz Rig Seti araştırma, tasarım ve sürekli ürün geliştirme yıl sonucudur. Bizim arayışı seninle başlar yapmak tüm en iyi olmak için. Ürünlerimizin, müşteri görüşleri ve iyileştirme önerilerinin tüm olduğu gibi, parametreler tasarım ekibimiz ürün hattı her bileşen için göz önünde bulunmaktadır. Bizim PROAIM 10C (E) profesyonel kamera destek sistemi biz yardımıyla elde edebiliyoruz ne mükemmel bir örnektir. Eğer bakım çünkü iyi yapmak. Bizim PROAIM 10C (E) profesyonel kamera destek sistemi paketi elverişli bir özel sevk gri köpük koruması / saklama kabı uygun. Bir omuz askısı ve taşıma kolları ulaşım suşu ücretsiz ve kolay hale getirir.

DSLR video sistemi
Birden fazla kalite aksesuarları ve özellikleri ile mükemmel bir üretim aracı
Özel kamera, lcd monitör, mikrofon

 

OMUZ Rig
En iyi DSLR Video kulesi
Trendy oluşturma DSLR veya kamera omuz üzerinde sürekli sabit tutar

 

teçhizat kolları
 
TELESKOP RAHAT YUMUŞAK kılıf ile KOLLARI

DSLR Rig-120 Ayarlanabilir Teleskopik Kolları vardır. Sen ihtiyaca göre teçhizat teleskop kolları ayarlayabilirsiniz. Kolları çekerken tutmak için kolay yumuşak Tutuş ile birlikte geliyor. Teleskop Kolları 15mm raylar ile kullanmak için 15mm endüstri standardı boyutu var.
 

 

 
KAVŞAK ADAPTÖRÜ

Bu adaptör herhangi 15mm çubuklar desteklemek için kullanılabilir. Bu arada herhangi iki 15mm çubuk katılmak için aksesuar çok yararlıdır. Bu adaptör, alüminyum siyah kum eloksallı yapılmıştır. topuzlar gümüş alüminyumdan yapılmıştır.
el kulesi
 

 

Kamera hızlı bırakma
 
HIZLI BÜLTENİ PLAKA

Hızlı Yayın montaj sistemi titreşim veya kayma riski daha az olan tripod temas güvenli kafa sağlarken daha hızlı çalışmasını sağlar.
 

 

 
Üçayak

1/4 veya 3/8 montaj vidaları kullanarak, tüm kiti montaj Tripod kolaydır.
gini omuz kulesi
 

 

Kamera omuz pedi
 
OMUZ PAD

Bu omuz pedi el sallayarak ya da titreşim olmadan mükemmel ve olağanüstü çekim yapmak isteyen herkes için idealdir. Bu göğüs desteklemek ve pürüzsüz doğru ve zahmetsiz çekim üretmek için yardımcı olur.
 

 

 
OLMAYAN HDMI SPLITTER PLAKA

V-Montaj pil 1x 12v, 1x 7.2v ve 1x 5v çıkış LCD monitörler, flaş kaydediciler, ses kaydediciler için liman ve vb LP-E6 AC çoğaltıcı Pil Adaptörü vasıtasıyla 5D / 7D Kamera 7.2V çıkış portu LED ışıkları çalıştırın . Uyumlu aksesuarlar şarj etmek için 5V USB bağlantı noktası. Hiçbir gerilim sıkıntısı. Onboard kamera ışık veya yayın aksesuarı güç olabilir.
kamera desteği kulesi
 

 

Kamera için kafes
 
TOP KOLU İLE PROAIM 9 "SİYAH ELOKSAL ALÜMİNYUM CAGE

PROAIM 9 "video kamera kafes 15mm çubuk sahipleri ile dirsek oluşur, En 200mm uzun yumuşak grip bölümü ve 2 x 15mm gümüş Alüminyum raylar ile taşıyınız.
 

 

 
SOĞUK AYAKKABI

Parantez ayakkabı bu İşlenmiş alüminyum konstrüksiyon güvenli ve dayanıklı Şerit Ağızlık bile ayakkabı birimleri tutar montaj.
DSLR video sistemi
 

 

Ucuz DSLR Video kulesi
 
MIC SÜSPANSİYON

Av tüfeği Mic Mikrofon Süspansiyon soğuk Ayakkabı Dağı Tutucu. herhangi bir pozisyonda standart boyutlu dinamik mikrofonlar yapacak olan, standart bir iplik yardımıyla standına uyuyor. Mükemmel güvenlik ve yerleştirme için mikrofon sıkı tutun.
 


 


PROAIM ™ Mat Kutu özel normal ve geniş açılı lensler ile tüm DV / HDV kameralar için tasarlanmıştır. PROAIM ™ Mat Kutuları kontrol düzenli bir mercek gölge daha iyi ışık ve kameramanı görüntü efektleri için yüksek kaliteli 4x4 filtreleri kullanma yeteneği sunuyoruz. Bu mat kutusu kolayca çıkarılabilir IS. Bu PROAIM ™ tente Mat Kutusu basit ve lens üzerindeki ekstra güneş ışığı azaltmak için kullanılan tasarım benzersiz bir olan ağırlık hafif ancak güçlü malzemeden oluşur. Bu lens güneşliği aynı şekilde çalışır. Normal yanı sıra geniş açılı lenslerle hem de kullanılabilir, böylece 9 en boy oranları biçimi: 3 ve 16: PROAIM Mat Kutu hem 4 ile geliyor. 4: 3 ve 16: 9 oranı maske kolayca bağlı veya dört küçük vida ile kaldırılabilir. 

PROAIM 10C (E) Kamera Omuz Rig Seti
Işık yönetmek ve parlama kontrolü için esnek çözüm

 

Kamera fransız bayrağı
 
TOP BAYRAK

Mat Kutusu direkt ışıktan ekstra koruma için uzun üst Bayrağını vardır.
 

 

 
YÜKSEKLİK AYARI DÜGMELERI İLE YAN PEÇELİ KAPILAR

Kullanıcı kendi şartının gibi yan ahır kapı yüksekliğini ayarlayabilirsiniz, böylece bu Mat Kutu lens kapağı yükseklik ayarı özelliği ile yan ahır kapısı vardır.
sinema mat kutusu
 

 

Filtre tutucu
 
FİLTRE TUTUCULAR

Bu polarize ve kare filtre kombinasyonu için mükemmel iki 4 "x4" Filtre Tutucular vardır. Döner filtre tutucular kullanıcı kaldırmak veya mikrofon veya flash ayarlarını bozmadan kare filtreleri yüklemek için izin verir.
 

 

 
DONUT HALKA

15mm çubuk desteği ile PROAIM ™ Mat kutusu şekilde sadece yumuşak bir köpük yastıklı lens halkası (börekler) temas mercek varil kameralar bağlanır, böylece darbe sırasında lens konusunda endişelenmenize gerek yok ve heyecan verici yakalama biler görüntüleri. Kit iç çapı 81mm, 78mm, 75mm, 65mm, 54mm, beş çörek içerir. Bu mat kutusunun dış çapı 95mm olduğunu.
Kamera mat
 

 

DSLR mat kutusu kiti
 
ADAPTÖRÜ HALKA

95-77mm Adaptör Halkası SONY PMW-EX1 kamera sağlanır. Lütfen SONY PMW-EX1 için adaptör halkası göndermek için sipariş bir not bırakın.
 

 

 
INTERCHANGEABLE MASKELER

Bu mat kutusu hem normal hem de geniş açılı lensler ile kullanılabilir, böylece 9 en boy oranı formatına: 3 ve 16: PROAIM ™ Mat Kutu hem 4 ile geliyor. 4: 3 ve 16: 9 oranı maske kolayca bağlı veya Mat Box önünde dört küçük vida ile ayrılabilir.
mat kutusu PROAIM
 

 

Filtre mat
 
ÖN AYAR

Ön Ayar 15mm çubuk (ler) için Mat Kutusu vermektedir. Ön ayar metalden yapılır.Hızlı kilit mekanizması ile tasarlanmıştır.
 


 

 

DSLR Video takip odak
Trendy gizmo senin Çekimleri profesyonel bir fikir verir
gh2 takip odak
 
AYARLANABİLİR SLAYT

Şu anda 0.8 / 2.51mm sahayı nakliye doğru odaklama dişli tahrik (Değiştirilebilir dişli sürücüler () çoğu lensler uyar. Ayarlanabilir slayt montaj mekanizması herhangi bir objektif çapı uygun.
 

 

 
ÇİFT SÜRÜCÜ DİŞLİLER

Her iki taraf da objektif kolaylık göre uydurma dişli sürücü. V2 Takip Odak kolayca dişli lensler kullanılabilir. Tüm 0.8 / 2.51mm sine-pitch vites ile uyumlu.
pro takip odak
 

 

Odak rayları takip
 
POZİSYON GÖSTERGESİ & BEYAZ İŞARETİ DİSK

Güçlendirilmiş odak göstergesi - her zaman odaklanmış nerede tüm yeni işlenmiş odak göstergesi gösterir.
 

 

DİŞLİ HALKA

Takip Odak Dişli sadece kameranın odak halkası üzerinde kayıyor. Altındakiler mevcut Dişli çap çap en dişli çapı aynı çapı arasındaki halka odaklama lens dış çapa sahip tüm objektiflerin adapte olacaktır sözü: - 65mm, 65mm - 75mm, 75mm - 85mm, 85mm - 55mm 95mm, 90mm-100mm , 100mm-110mm.

Dişli takip odak
 

 

Kamera hızı krank
 
HIZ MARŞ

Hız Krank işlemi krank için takip odak birimi geçer. Paslanmaz çelik şaft ile anodize alüminyum uçları yapılmış, krank kesinlikle hiçbir plastik içerir.
 

 

BAGLANTI GÜÇ SPILTTER


Eğer bir fotoğraf makinesi üzerinde ışık, bir monitör ya da onboard aksesuar iktidara ihtiyacınız olsun, V-Montaj pil PROAIM çok kanallı güç ayırıcı uzun bir süre için aksesuarları 'gücünü besleyecek. Merkez 15mm ray delikleri standart 60mm merkezi ile; Pil plakası kamera kolaylıkla teçhizat monte edilebilir v-montaj. İç HDMI güç bölücü iki çıkış içine tek bir HDMI akışı bölünmesi yeteneğine sahiptir. Tam bir güç kaynağı çözeltisi olarak kullanılabilir. Pil sistemi de kamera kulesi set-up ihtiyaçlarını karşılayan bir konfigürasyon için izin aşağı yukarı eğerek ve yeteneğine sahiptir. V-Montaj pil çabuk yerine birden fazla pil türleri ve şarj ile uğraşmak zorunda tüm gün çalışan tutmak için başka bir ile takas olabilir.Bu kurulum da kule üzerinde bir karşı ağırlık olarak hareket edebilir, böylece yerine işe yaramaz ölü ağırlığa sahip olan, sen dişli bir fonksiyonel parça var. 
 

DSLR filmi aksesuarları
V Dağı Pil için ideal yerleşim
ÜCRETSİZ PRO ZOOM


Pro Yakınlaştırma operatör takip odak odak tarafına çeker sağlar nasıl benzer kamera, yanından zoom çekmek için izin verir. Diğer Takip Odak ürünleri gibi. 
 

ÖZELLİKLER


->  Tek raylı, tüm alüminyum, 15mm çubuk monte ->  Düzgün, sessiz hareket. ->  kelebek güvenli demiryolu bağlantısı için. ->  Sürücü vites Endüstri standardı 32 Saha (0.8 modül) 'dir. ->  Pro ZOOM yanı sıra PROAIM ile çalışır Diğer standart lens dişliler. ->  sürücü dişli ve topuz dışında Metal konstrüksiyon. ->  Dişli halkalar Esnek tasarım. ->  tam zoom aralığında hassas kontrol sağlar. ->  Dişli halka dış odaklama lensleri dişli ve Zoom kullanılmasına olanak / Endüstri standardı 0.8 odak takip      modülü.

 

DSLR video sistemi
Tam zoom aralığında hassas kontrol sağlar

 

ÖZELLİKLER


->  Pro Yakınlaştırma verdiği için herhangi bir 15mm çubuk ->  Kalite Metal rotasyon kolu ->  Sürücü dişli çapı - 40mm -> Sürücü vites 0.8 modülü ->  Yakınlaştırma dişli halkaları 0.8 modülü
 

 


 

ÜCRETSİZ TEL DÜZENLEYİCİ KENETLER


Bu kamera omuz kulesi kiti kullandığınızda, bilmek gelmek ne kadar yararlı videolar için bu kiti.
 

En iyi DSLR Video kulesi

 

DEPOLAMA VAKA


PROAIM 10C (E) kaplı bir köpük, özel uygun, kullanımı kolay olan koruyucu saklama çantası geliyor Dağı profesyonel kamera destek sistemi Omuz. 

Odak kuyuları takip

Bu İlan 1087 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.