Paslanmaz Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası İlan Numarası : #719881

1,000.00 TL

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

    İlan Numarası
    #719881
    Eklenme Tarihi
    14 Haziran 2016

FR900P Paslanmaz Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası

 

RENAS MAKİNA FR900P özellikle seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu üretimlerde çok kullanışlı ve pratik bir makinadr. Yapıştırma izi yaklaşık 13 mm kalınlığındadır. Yapıştırma izi görsel açıdan, eriterek yapıştıran makinalardan çok daha güzel ve zariftir. Ayrıca yapıştırdığı bölgeden kesinle, hava, toz veya ürün kaçağı olmaz. Bu sayede paketleme yaptığınız ürünün raf ömrü daha uzun ve hijyenik olur.
 

FR900P sağlam elektrik tesisatı, motor ve şanzumanı sayesinde uzun yıllar size sorunsuzca hizmet eder.Bir yıl boyunca tüm fabrikasyon hatalara karşı RENAS MAKİNA garantisindedir. Bol ve ucuz yedek parça sayesinde sizi asla yarıyolda bırakmaz.

Makina Teknik Özellikleri
Model:    FR900P
Güç kaynağı:    110/220v -50hz
Güç tüketimi    500w
Mühürleme Hızı    6-12m/dakikada
Çalışma Hızı    0-300 derece
Konveyör Taşıma kapasitesi    3kg(maksimum)
Makine Ağırlığı    14kg
Kodlama Kaynağı    Soğuk Baskı
Kodlama Kapasitesi    3 Satır 36 Karakter

Ürünümüz fabrikasyon hatalara karşı 1 yıl süreyle garanti altındadır.

Bu İlan 111 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.