Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası İlan Numarası : #815301

850.00 TL

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

    İlan Numarası
    #815301
    Eklenme Tarihi
    14 Haziran 2016

FR900 OTOMATİK POŞET YAPIŞTIRMA MAKİNASI

 


FR900 özellikle seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu üretimlerde çok kullanışlı ve pratik bir makinadır. Yapıştırma izi yaklaşık 13 mm kalınlığındadır. Yapıştırma izi görsel açıdan, eriterek yapıştıran makinalardan çok daha güzel ve zariftir. Ayrıca yapıştırdığı bölgeden kesinle, hava, toz veya ürün kaçağı olmaz. Bu sayede paketleme yaptığınız ürünün raf ömrü daha uzun ve hijyenik olur.

FR900 sağlam elektrik tesisatı, motor ve şanzumanı sayesinde uzun yıllar size sorunsuzca hizmet eder. Bir yıl boyunca tüm fabrikasyon hatalara karşı RENAS MAKİNA garantisindedir. Bol ve ucuz yedek parça sayesinde sizi asla yarıyolda bırakmaz.

Makina Teknik Özellikleri
Tip:    Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası
Model:    FR900
Güç Kaynağı    110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi    500w
Mühürleme Hızı    6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı    0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi    5kg
Makina Ağırlığı    12 kg
Kodlama Tipi    Soğuk Baskı
Kodlama Kapasitesi    3 SAtır 36 Karakter

Ürünümüz fabrikasyon hatalara karşı garanti altındadır.

Bu İlan 79 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.