Mikrofiber Temizlik Bezi İlan Numarası : #87441

0.00 TL

Türkiye / Bursa / Sur

  İlan Numarası
  #87441
  Eklenme Tarihi
  23 Şubat 2015
  Tipi
  Kimden
  Sahibinden
  Durumu

 

Mikrofiber Cleaners Cam Bez

Mikrofiber Cleaners Havlu Bez

Mikrofiber Cleaners Banyo Bez

Mikrofiber Cleaners Mutfak Bez

Mikrofiber Cleaners Genel Bez

Mikrofiber Cleaners Gözlük - Optik Bez

Mikrofiber Cleaners Atölye Bez

Mikrofiber Cleaners Lcd-Plazma Bez

Mikrofiber Cleaners Cep Telefonu Bez

Mikrofiber Cleaners Gold Bez

Mikrofiber Cleaners Gümüş Parlatma Bez

Mikrofiber Cleaners Araba Bez

Mikrofiber Cleaners Oto Yıkama Bez

Mikrofiber Cleaners temizlik ürünleri doğal Antibakteriyel ve hidrofilite özelliği sayesinde astımlı ve alerjili kişilerin kullanımına uygundur.

Analiz Raporlarımız ise ROHS TESTİ -  FORMALDEHİD TESTİ - PENTAKLOROFENOL (PCP) -  AZO BOYARMADDELER -  DMF TESTİ mevcut olup Türkiye ve Yurtdışında Geçerlidir.% 100 Türkiye ( Bursada ) İmalatını yaptığımız Mikrofiber Cleaners Cam-Gözlük-Araba- Havlu Temizleme Bezlerinde her hangi bir sağlığınızı tehlikeye atacak bir boya maddesi kullanılmamıştır.

 
Bu İlan 289 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.