Kamerar Video Slider System SLD-470 120 cm. İlan Numarası : #986210

480.00 TL

Türkiye / İstanbul / Germencik

  İlan Numarası
  #986210
  Eklenme Tarihi
  23 Şubat 2015
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu

Kamerar Video Slider System SLD-470 120 cm.

Kamerar K-47 Video kamera kaydırıcısını hafif ünitesinde izleme neredeyse 4 Feet sunmaktadır. Yere kadar tasarlanmış özel, tüm metal sürgü süreli dayanıklılık sağlamak için bir siyah anodize yüzey ile işlenir. Düzgün gürültüsüz çalışması için Kamerar adlı bileşik sürtünme yatakları kullanarak kırmızı anodize taşıyıcı slaytlar.

 

Slider ayrıca linear kızak altında bulunan 1/4-20 ve 3/8 iki "konuları ile monte üçayak olabilir. Carrier Ball Head veya Video Sıvı Kafa montaj için bir 1/4-20 erkek dişli sunmaktadır.

Bu İlan 152 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.