KİŞİSEL GELİŞİM UZMANINDAN BİLİNÇALTI PROGRAM İlan Numarası : #977559

200.00 TL

Türkiye / Ankara / Menemen

    İlan Numarası
    #977559
    Eklenme Tarihi
    11 Ocak 2015
    Hizmeti Veren

KİŞİSEL GELİŞİM UZMANINDAN BİLİNÇALTI PROGRAM HAZIRLAMA

Bilinçaltımız yoğun bir enerji alanıdır ve aynı zamanda bilinçaltımız bizim sadık bir hizmetçimizdir.  Bizim verdiğimiz talimatları alır ve koşulsuz olarak uygulamaya başlar. Bilinçaltımıza çoğu zaman talimatları farkına varmadan veririz.  Bilinçaltımıza bir talimat gönderdiğimiz zaman bunu hemen emir olarak kabul eder ve bunu gerçekleştirmek için çalışmaya başlar. Bilinçaltımız mıknatıs gibidir. Kendi inançlarını yansıtan şeyleri çeker.  Örneğin bilinçaltınız yaşamınızın zor geçeceğine inanırsa, gerçekten yaşamınız zor olacaktır. Ya da eğer bilinçaltımız paranın zor kazanılacağına inanırsa para gerçekten zor kazanılacaktır.

PARA KAZANMA KONUSUNDA SIKINTI DUYANLAR, MADDİ SIKINTI İÇİNDE OLANLAR, ARADIĞI İNSANI BİR TÜRLÜ BULAMAYIP EVLENEMEYENLER, ZAYIFLAMAK İSTEYİP DE ZAYIFLAYAMAYANLAR, DERS ÇALIŞMADA SIKINTI YAŞAYANLAR, HAYATINDA ZORLUKLARI AŞMAK İSTEYENLER... BİZE ULAŞIN.. YAŞAMINIZA VE SİZE UYGUN BİLİNÇALTI PROGRAMLARI SAYESİNDE ARTIK HİÇBİR ŞEY ZOR DEĞİL...

Bu İlan 194 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.