FLYCAM 5000 Kamera Steadycam Sistemi - ÜCRETSİZ İlan Numarası : #750463

1,800.00 TL

Türkiye / İstanbul / Ataşehir

  İlan Numarası
  #750463
  Eklenme Tarihi
  19 Ocak 2016
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu
  Sıfır

FLYCAM 5000 Kamera Steadycam Sistemi - ÜCRETSİZ Arm Brace & Masa Kelepçe (FLCM-CMFT-KIT)
->   Hollywood tarzı hareket kontrolü ->  ipek pusula eylem olarak Pürüzsüz -> Hafif hareketlilik ->  CNC işlenmiş alüminyum parçalar ->  fiyatlı bir haftalık kiralama daha az ->  Tüm DV-HDV-SLR / M video kameralar ile uyumlu -> Bizim Kalite Güvence Garantisi

 
el kamera sabitleyici 
NE GÖRMEK SEN ALMAK NEDİR
Özel Kamera
19-Haziran-2014 tarihinde eklendi

 

flycamlogo


Bu Kamera Sistemi Steadycam maliyet-etkin ve kamera istikrar platformu en zorlu atıcılar beklentilerini karşılayan sağlar. Artık, titrek-cam, monte değerli çekim zaman ayırdığınız bulanık çekim ya da hantal garip kurulum. Kolay kurulum, dayanıklılık ile birleştiğinde, bir fiyat noktası hem hem profesyonel hem de amatör bütçeleri uygun, bizim Flycam Konfor Kit hakkında övgü dolu o kadar çok müşteri. Neden görmek kolaydır tasarlanan şokları ve darbelere absorbe Comfort Kiti yaratıcılık ve özgürlüğü sağlar hareketi. Geleneksel dolly ihtiyacını ortadan kaldırır ve daha az kurmak sürede, sıvı hareket çekim sağlayan izleyebilirsiniz.


 

canon sabitleyici

 

KUTUDA NE VAR


->  Quick Release ile Flycam 5000 ->  Konfor Kol ->  Konfor Vest ->  ARM BİLEKLİĞİ - Kesinlikle ÜCRETSİZ ->   Masa Kelepçe - Kesinlikle ÜCRETSİZ
 

 

 

           Videolar içindir GÖSTERİ Amacı Sadece
 

 

ÖZELLİKLER


->   . gimbaled montaj ile Teleskopik sonrası ->   Tartım kapasitesi:. 5kg / 11 £ ->   . CNC Siyah alüminyum eloksal işlenmiş->   . Çift yatak yapımı ->   . Kolay kayma kolu ->   . Evrensel montaj kafa plakası ->   uyar çoğu Canon, Sony, Nikon ve Panasonic kameralar.


 

Kamera Stabilisator
Takdire ve dinamik görüntüleri oluşturmak için birleştirilmiş gadget

 

ÖZELLİKLER


->   Kafa Plaka 7 "x 4.9" x .75 " ->   Orta plakası 4.5 "x 4" ->   Alt levha 4.5 "x 4.5" ->   Baz Platformu 4 "x 10" ->   16 Karşı ağırlık diskleri ->   4 kilo bardak tutma ->   Sayaç Ağırlıkları ortalama 2,8 gram ->   Kamera Plaka sahip 1/4 "montaj delikleri  

FLYCAM 5000 KAMERA SİSTEMİ Steadycam

 

Kamera gövdesi kulesi
 
KAMERA PLATFORMU

Kamera plakası kamera üsleri tüm çeşitli karşılamak için hem 1/4 "ve 3/8" montaj yuvaları (delikler) sahiptir. Sen kelebek aracılığıyla ve hareketli bir kamera plaka elde hem yatay hem de dikey eksenlerde, üzerinde steadycam taban plakası ile kamera slayt olabilir.
 

 

X & Y BALANS AYARI

Ileri ve geri ve yan yan gider hızlı kameralar yatay dengesini ayarlamak için izin vermek. Baz platformda karşı ağırlık diskleri miktarını değiştirerek kameranın dikey dengesini ayarlamak. Düzgün kamera yüzen, hazır dengeli zaman eyleme geçmek için.
Vücut kamera montaj
 

 

DSLR gövde montaj
 
Steadycam Gimbal

El arabası yatak hareketi 'eksen üzerinde' kolay dönme kamera kontrolü sağlar. grip bölümü cıvata sol ve sağ dönebilen. Açılı ayraç yukarı ve aşağı hareket tutuş sağlar.
 

 

 
YUMUŞAK KAVRAMA KOLU

Flycam 5000 video cam stabilizatör kolu kavrama kolay ve kullanımı daha kolaydır. O yan-yana ihtiyaca göre hareket ettirin. Konfor köpük kavrama ellerde kolaylaştırır ve gereçleri ücretsiz kontrol kayma.
video kamera steadicam
 

 


el stabilizatörler
KAMERA BALANS

Sabitleme sistemini Bu kamera ağırlıkları içerir. Bu ağırlıklar temel işlevi bu sabitleyici kamerayı dengelemek için. ->   ekleyebilir veya şartının olarak ağırlıkları kaldırabilirsiniz. ->   Ağırlıklar dört bardak tutulur. ->   Ağırlıklar Alüminyum yapılır. ->  Ağırlıklar bağlıdırlar bardak ve vidalar vasıtasıyla çubuk. 
 


 

TELESKOPİK POST


Hafif, dayanıklı performans için çekme dayanımı Alüminyum inşaat Merhaba güvenebilirsiniz. Vücut Pod ve Quick Release Plate ile FLYCAM 5000 Stabilizer Teleskopik Mesaj kameranın denge ağırlığını ayarlamak için 72.5cm tam yükselişi yüksekliğe 55.5cm uzanır. Taban Platformunda Sayaç Ağırlıkları miktarını değiştirerek, ya da değiştirerek Hiçbir araçları teleskopik Central Post uzunluğu, kameranın dikey dengesini ayarlamak. Düzgün kamera yüzen, hazır dengeli zaman eyleme geçmek için. 


 

DSLR sabitleyici
Yükseklik ayarı özelliği ile Değerli, aktif üretim cihazı

 

KONFOR ARM


CNC işlenmiş Comfort Kol ağırlığı, dayanıklı ve yüksek kaliteli ürün hafiftir. 
yay emici ayarlanabilir şok operatörlere en az yaygara ile merhaba ve düşük açılı çekimler için esneklik sağlar. Bahar ve yatak mekanizması ipek kayma çekim gibi pürüzsüz almasına izin veriyor. kol o dönmesine izin veren sekiz tam kapalı rulman serisi, ve bom üzerindeki sürtünme ücretsiz çalışır. Steadycam eki ve dekolmanı herhangi bir alet olmadan gibi kolay. Bu hızlı kurmak ve akılda kamera operatörünün konfor, kullanımı kolaylığı sağlar.
 

stabilizatör kolu
İnanılmaz sonuçlar için yüksek sınıf malzeme ile Yapılandırılmış


 

En iyi sabit kam
 
BAHAR ELASTİSİTE AYARLANABİLİR TOPUZ

Bu düğme sizin şartının olarak, yüksek, orta ve düşük modu positing konfor kol ayarlayabilirsiniz böylece bahar Stressness miktarını değiştirecek Comfort Kol bahar ayarlamanızı sağlar.
 


 

KONFOR YELEK


Çok yönlü, yastıklı sırt konfor ön ve omuz alanları ile hafifliği, yorgunluk ve zaman çekim genişletilmiş dönemlere yaygın kas gerginliği temizlenmesine yardımcı olur. Kolay ayarlanabilir Velcro ile tüm vücut tipleri için evrensel bir uyum sağlar.Monte kez, daha fazla ayarlamalar gerekli. Dört-kayış süspansiyon sistemi ile Garantili konfor. Yelek kaldırmak için, dört 'tutuşunu' tokaları bir römorkör işi kolaylaştırır.

 

stabilizatör yelek
Yük dağıtım yelek ücretsiz bütün gün çekim yorulacak sağlar

 

DSLR video sabitleyici
 
GÖĞÜS PLAKA

Göğüs plakası tüm alüminyum siyah eloksal yapılır. Göğüs Plaka tamamen paslanmaz çelik vidalarla kilitlenir.
 

 

 
VÜCUT İÇİN ÖZEL VEST YÜKSEKLİK AYARI

Kameralar farklı boyutlarda gelir gibi, bu yüzden operatörleri yapmak. Biz kolay yelek için yükseklik maç yapmak ve en iyisi, herhangi bir alet gereklidir.
Kamera görüntü sabitleyici
 

 

ARM BİLEKLİĞİ - Kesinlikle ÜCRETSİZ 
6-Haziran-2014 tarihinde Revize


Sabitleyici Kol Destek Brace operatörünün tüm önkol boyunca sistemin ağırlığı dağıtmak için tasarlanmıştır. Bu Steadycam destek kolu ateli çekerken yastıklı konfor operatöre sağlar, aynı zamanda tork, operatör bileğinde stres ortak bir nedenidir ortadan kaldırır sadece. 
 

Steadycam 5000
Kol Brace dağıtarak mükemmel yük ücretsiz deneyim yorulacak verir

 

el sabitleyici

 
ÖZELLİKLER

->   kol yorgunluk ve gerginlik azaltır. ->   eşit tüm üzerinde ağırlığı dağıtmak için tasarlanmıştır      önkol. ->   Alüminyum destek çubuğu omurganın tam uzunlukta çalışır. ->   eki 'Açık / Kapalı' Anında. ->   Ek kamera desteği ve kontrolü. ->  kavrama kolu için ayarlanabilir konfor açısını. ->   Çoklu ayar kolu pozisyonları. ->   Yumuşak yüzey yastıklı tutma kolu. ->   . Köpük konforu giyen yastıklı > -   . Velcro ile montaj kaymaz Secure > -   . Özel uygun ayarlamalar ->   Kalite yapımı. ->  Anti-yansıtıcı mat siyah kaplama.
 
 


 19-Haziran-2014 tarihinde eklendi
TABLO KELEPÇE - Kesinlikle ÜCRETSİZ

Bu tablo kelepçe olmadan sabitleyici dengelemek mümkün değildir. Sürgünler arasında uzun saatler için bir stabilizatör tutma yükü kendinizi özgür.
5000 sabitleyici
 

 

Canon DSLR sabitleyici

 

DEPOLAMA VAKA


Konfor Kiti Flycam 5000 Kamera Sistemi Steadycam kolay taşımak kulplu bir kaplı köpük, özel uyum, koruyucu saklama çantası geliyor.

kamera sabitleyici
Taşınabilir ve dayanıklı koruyucu saklama çantası
 

 

RESİM GALERİSİ

 

bütçe steadicam
Heyecanlandırıcı özellikleri ile çok yönlü kamera sabitleyici
Kamera sabitleyici       video sabitleyici
Ergonomik yorulmadan çekim saat yönelik

 

En iyi sabit kam
Kusursuz çekimler için çok yönlü ve ultra pürüzsüz el sabitleyici

 

YER KULLANIMI

 

Kamera görüntü sabitleyici     Canon DSLR steadicam
Akıllıca son derece hassas dinamik ve esnek kamera hareketleri için tasarlanmış

 

el sabitleyici
Oluştururken canlı ve pırıl pırıl görüntüleri için Dikişsiz Widget
Özel Kamera & Mic

 

el sabitleyici yorum

 

flycamlogo
08-Kasım-2013 tarihinde Revize
 
Bu İlan 402 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.