Djı Ronin 3 Eksenli El Tipi Gimbal İlan Numarası : #138882

10,600.00 TL

Türkiye / İstanbul / Germencik

  İlan Numarası
  #138882
  Eklenme Tarihi
  23 Şubat 2015
  Kimden
  Mağazadan
  Durumu

Djı Ronin 3 Eksenli El Tipi Gimbal

 

 

 

 

3 EKSEN STABİLİZASYONLU EL TİPİ GİMBAL SİSTEMİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DJI Ronin Profesyonel görüntü çekimleri için tasarlanmıştır. Yüksek hassasiyet ve kalitede üretilen gövde üzerinde yer alan süper hızlı fırçasız motorlar, 3 ayrı eksende stabilizasyon sağlar. Taşıma kolaylığı sağlayan dizayn, %0.02 derecelik hassasiyet oranı, görüntü açılarının manipülasyonunda hassas kontrol olanağı tanır. Dünya klasmanında video stabilizasyonu, prodüksiyon verilerine uygun hızda çıkış alabileceğiniz profesyonel bir sistemdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALETSİZ AYARLANABİLME

Dahili Balanslanabilme özelliği ile herhangi bir alet ya da aparata ihtiyaç duymadan denge ayarlarını yapabilir, farklı kameralara göre farklı setup konfigürasyonlarını oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Birçok Kamera ve Lens Modeliyle Uyumlu Tasarım

 

DJI Ronin yalnızca bir kameraya özel dizayn değildir. Micro 3-1/4 boyutundan Red Epic kamera boyutlarına kadarki sistemleri taşıyabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DJI Zenmuse Gimbal, fırçasız motor teknolojisini havadan görüntülemenin kamera stabilizasyonunda kullanan ilk profesyonel sistemdir. Aynı kontrolcü ile sürülen yüksek torklu ve yüksek hızlı fırçasız motorlar, DJI Ronin sisteminde 3 eksende kamera stabilizasyonunu sağlar.

 

 

 

SMOOTHTRACK KONTROL

 

Smoothtrack kontrol ile sert uygulanan tilt pan hareketleri görüntüye çok daha stabil ve düzgün şekilde iletilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTOMATİK KONFİGÜRASYON

 

Kameranın dengeli şekilde montajlanmasının ardından, Ronin ATS özelliği sayesinde otomatik olarak balans konfigürasyonu yaparak kameranızın ağırlık merkezine göre her ekseni bağımsız olarak dengeler ve kaydeder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İKİNCİ OPERATÖR KONTROLÜ

 

İkinci operatör kumandası ile kontrol edilebilen Pan, Tilt, Roll eksenleri DJI Ronin'in bir başka profesyonel özelliğidir. Smoothtrack hızı ve operasyon modları kumanda üzerindeki 2 ayrı toggle switch ile kontrol edilebilmektedir.

 

 

 

 

Ürünün kolay taşınabilmesi ve zarar görmemesi için resimde görülen çanta da kutu içeriğine dahildir.

 

 

Bu İlan 239 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.