Bursa İkinci El Eşya Fiyatları - 0542 322 16 11 İlan Numarası : #261775

0.00 TL

Türkiye / Bursa / Yıldırım

  İlan Numarası
  #261775
  Eklenme Tarihi
  22 Temmuz 2016
  Kimden
  Aracılı
  Durumu
  İkinci el

Bursa çekirgede kullanılmış eşya, bursa görüklede kullanılmış eşya, bursa eriklide kullanılmış eşya, bursa özlücede kullanılmış eşya, bursa yıldırımda kullanılmış eşya, bursa bademlide kullanılmış eşya, bursa beşevlerde kullanılmış eşya, bursa mudanyada kullanılmış eşya, bursa ertuğrulkentte kullanılmış eşya, bursa nilüferde kullanılmış eşya, bursa ihsaniyede kullanılmış eşya, bursa nilüferde kullanılmış eşya, bursa çarşambada kullanılmış eşya, bursa odunlukta kullanılmış eşya, bursa üçevlerde kullanılmış eşya, bursa ataevlerde kullanılmış eşya, bursa fsm de kullanılmış eşya alan satan güvenilir firmalar hakkında bilgiye sahip olmak istiyorsanız Bursa Acar Spot – 0542 322 16 11 size yardımcı olabilecek firmadır.

Bursada 2. el mobiya alımı satmak istiyorsanız ve ikinci el mobilyalarınıza yüksek fiyatlar veren bir firmaya ihtiyacınız varsa Bursa Acar Spot – 0542 322 16 11 bursada ikinci el mobilya alım satımı yapmaktadır. Bursa bat pazarında ikinci el mobilya alım satımı işiyle uğraşmakta olan firmamız ikinci el mobilyalarınıza en yüksek fiyatları veren firmadır.

 

Bu İlan 328 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanvermesitesi.com, bütün kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için sizde satın almak ya da kiralamak istediğiniz ev, arsa, konut, vasıta, eşya ve benzeri bütün ilanlarda kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız yada ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız Destek Merkezimiz üzerinden bize haber veriniz.